Panevėžys – patrauklus ir patogus stiprios pramonės miestas. Tam sutelktos ne tik Savivaldybės, bet ir verslo, bendruomenės pastangos. Mieste veikia stiprios inžinerinės pramonės įmonės, kurios sėkmingai dirba automatizacijos, robotikos, mechatronikos link. Savivaldybėje veikia Miesto plėtros skyrius, kurio pagrindinė funkcija – pagalba verslui. 

Savivaldybė kaip niekada aktyviai bendradarbiauja su įmonėmis, verslo asociacijomis. Visi siekiame bendro tikslo – daugiau verslo, daugiau pramonės, daugiau gerai mokamų darbo vietų.

Panevėžio miesto įmonių gaminami produktai – konkurencingi pasaulio rinkoje, turintys aukštą pridėtinę vertę. Čia veikiančios įmonės nuolatos investuoja į plėtrą, automatines gamybos linijas, autonominius robotus. Mieste įsikūrusios stiprios įmonės produkciją tiekia tokioms pasaulinio garso įmonėms kaip "Volvo", MAN, "Rolls-Royce", "Siemens" ir kt. 

Panevėžyje veikia Laisvoji ekonominė zona (LEZ) – ūkinei-komercinei ir finansinei veiklai skirta teritorija. 47 ha teritorijoje įrengta visa reikalinga infrastruktūra, parengtas detalusis planas, o sklypai padalyti į atskirus plotus. LEZ yra aiškiai išgryninusi savo specializaciją, nuolat dirba su užsienio rinkomis, investuotojais, pristato miesto, regiono stiprybes. LEZ jau yra įsikūrę 3 investuotojai - UAB "Devold", reklamos gamintoja UAB "Spektrus EU" ir  Norvegijos baldų gamybos įmonė "IMG Group" AS. LEZ teritorijoje gamyklas statosi dar 3 įmonės - "AQ Wiring Systems", "Harju Elekter", "Leesys", kuriose žadama sukurti apie 1000 naujų darbo vietų. 

Užsienio kapitalo įmonėms atstovaujantys verslininkai iš Norvegijos įkūrė užsienio verslo investuotojų asociaciją FIBAssocation. Ji siekia sukurti geriausias "sveiko" verslo sąlygas Panevėžyje bei jo regione, skatina atvirą bendravimą tarp užsienio investuotojų, viešųjų įstaigų bei Savivaldybės, padeda užsienio verslininkams integruotis į vietos bendruomenę. 

Kuriant inovatyvius projektus su verslo įmonėmis bendradarbiauja ne tik aukštųjų mokyklų mokslo darbuotojai, bet ir Panevėžio  mechatronikos centro mokslininkai su novatoriškomis mikrotechnologijų ir medžiagotyros laboratorijomis. Mokslinių tyrimų ir inovacijų diegimo klausimais konsultuoja Panevėžio mokslo ir technologijų parko ekspertai. 

Jei norite investuoti Panevėžyje, Savivaldybė pasiryžusi padėti kiekvienam investuotojui. 

Informaciją apie Panevėžio verslo aplinkos pokyčius rasite ČIA. 

 Informaciją apie verslo augimą Panevėžyje anglų kalba skaitykite ČIA. 

 

Investuok Lietuvoje informacija

 

Atsisiųsk visą prezentaciją  PDF formatu.